call

+38(066)245-51-60

Замовити дзвінок
cart
0

0.00грн.

Товарів: 0

Прикраса у подарунок?

Незважаючи на те, що прикраса може стати універсальним подарунком, потрібно уважно поставитися до правил підбору, співвідношення приводу та отримувача, правил хорошого тону. Дізнайтеся, з яких приводів краще дарувати прикраси, правила вибору та дарування!
Привід для подарунка прикраси

На тлі стандартних подарунків, прикраса – презент, що досить запам'ятовується, це варто врахувати, адже залежно від події він може бути переоцінений або неправильно витлумачений. Зазвичай розмір та тип прикраси має відповідати події. Наприклад, подарувавши каблучку дівчині, скажімо на другорядне свято, можна опинитися у подвійній ситуації, пояснюючи, що це не заручини. Подарувавши дешеві сережки на ювілей, можна образити.
Класичні приводи для подарунка прикрас:

  • День народження;
  • Новий рік; Хрестини;
  • Весілля;
  • Особливі сімейні свята, особисті дати;
  • Ювілей.

Правила вибору подарунку

Головним правилом у тому, щоб взагалі зупинити свій вибір подарунка саме на прикрасі є те, щоб той, кому він планується взагалі носив і цікавився ювелірними виробами або біжутерією. Також потрібно бути спостережливим, щоб не подарувати, наприклад, сережки дівчині з проколотими вушками, широкий браслет володарці тонкого зап'ястя. Тематична основа повинна мати місце. Наприклад, якщо Ви вітаєте з роковинами весілля, прикраси повинні бути парними або символічними. Вважається непристойним дарувати прикраси начальству, особливо у ракурсі особистого подарунка. Якщо вибираєте прикрасу для дарування колективом – зверніть увагу на стриманість тематики та дизайну, повністю виключивши особистісність та інтимність дарування.

Прислів'я «дорога ложка до обіду», добре уособлює правильність дарування прикрас виключно у день свята або в той час, коли запросили. Дарувати раніше та пізніше – непристойно. Виділяючи фінансову складову подарунка, орієнтуйтеся на свої можливості та можливості одержувача. Занадто дорогий подарунок може поставити його в незручну ситуацію, дуже дешевий - образити. Ніколи не намагайтеся видати копію, репліку або підробку за брендову річ, якщо людина знається на прикрасах або випадково потім про це дізнається – опинитеся в неприємній ситуації. Вибираючи прикрасу в подарунок, потрібно відштовхуватися від віку, переваг, захоплень одержувача. Навіть знак зодіаку, колір очей, хобі можуть стати визначальними факторами.
Як дарувати прикрасу

Насамперед потрібно подбати про упаковку – можна купити класичний пакетик, мішечок або коробочку. Зараз стають популярнішими подарунки з ВАУ-ефектом, тому можна незвичайно оформити, загорнути у нестандартний матеріал або сховати в десерт, серед інших подарунків, у предметі інтер'єру або навіть влаштувати квест із нагородою. Багато хто намагається подарувати подарунок відразу при зустрічі з одержувачем, але варто зазначити, що робити це у дверях, коридорі, парадному чи набігу – порушення пристойності та етикету. Зазвичай подарунок супроводжується промовою, коротка вона чи довга, у прозі, жарті чи віршах вирішувати Вам, але не варто навіть із гумором застосовувати піддевки, сарказм чи нагадування про неприємні моменти. Найголовніше в даруванні - бути щирим, подарунок повинен бути від усього серця і нести виключно позитивні емоції та енергетику.